معرفی و تعریف CSS ( استایل )

ظاهر و استایل یک صفحه وبسایت اولین تاثیر را در بیننده ایجاد می کند بنابراین یادگیری صفحه آرایی وبسایت ها توسط css یک تخصص و یک نیاز می باشد ، اگر شما هم طراح وبسایت و یا گرافیست وب هستید پیشنهاد میکنم زبان برنامه نویسی CSS را به خوبی فرا بگیرید و سعی کنید به جای تصاویر از css در طراحی صفحات وبسایت خود استفاده نمایید.

ادامه مطلب

ویژگی های تصویر زمینه

با استاندارد سازی هر چه بیشتر CSS3 در مرورگرهای مختلف می توان گفت دیگر زمانه استفاده از تصاویر تمام شده است اما همچنان بایستی از تصاویر زمینه استفاده کرد بنابراین باید به جای حذف آنها قابلیت های کنترلی بر روی آنها را افزایش داد، امروز قصد دارم به برخی از ویژگی های خاصیت background در CSS3 اشاره کنم.

ادامه مطلب

ایجاد گوشه های خم با CSS

خاصیت border-radius در طراحی به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به طراحی و استفاده از تصویر ، گوشه های خم را ایجاد کنید و نیازی به استفاده از چندین برچسب div و یا جدول نخواهد بود. این آموزش بر اساس استاندارد CSS3 نوشته شده است. که این استاندارد نیاز به ، به روز بودن مرورگر شما دارد تا بتوانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب

خاصیت Background در CSS

در CSS3 خاصیت های بسیاری را می توان به عنوان تصویر زمینه یا همان Background تعریف کرد با این کار از مستقیم به سرقت رفتن تصاویر می توان جلوگیری کرد همچنین نیازی به تعریف بخش جدا برای قرار دادن تصویر و اشغال فضا بر حسب پیکسل نیست، شما در این آموزش با Background Property در CSS3 آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

ناحیه کاربری