نکات نگارشی در طراحی با جاوا اسکریپت

نگارش دستورات جاوا اسکریپت بسیار مهم می باشد ، بله درست متوجه شدید تمامی خط هایی که در جاوا اسکریپت نوشته می شوند دستوراتی هستند که به مرورگر یا مفسر کد داده می شود در این بخش از آموزش جاوا اسکریپت با این علایم آشنا می شویم.

ادامه مطلب

اجرای جاوا اسکریپت در html

این جلسه میخوام در مورد استفاده از المنت های html و دسترسی به آنها از طریق جاوا اسکریپت استفاده کنم ، یک نکته را اول براتون بگم ممکن در متن هایی که من می نویسم به جای جاوا اسکریپت از جاوا استفاده کنم ولی شما یادتون باشه که این دو با هم فرق دارن و دیگه وقته درسه.

ادامه مطلب

توضیحات و متغیرهای جاوا اسکریپت

شاید بتوانم اینطور بگم اگر متغیر ها وجود نداشتن ریاضیات و به دنبال آن جاوا اسکریپت بی معنا می شد! در این آموزش سعی دارم نحوه قرار دادن توضیحات در کدهای جاوا اسکریپت و تعریف متغیر های مختلف را جهت استفاده در توابع و سایر دستورات جاوا اسکریپت به شما آموزش بدهم.

ادامه مطلب

معرفی JavaScript

جاوا اسکریپت یک زبان مربوط به طراحی صفحات وب می باشد که دستورات آن را می توان در یک فایل جداگانه با پسوند js و یا در داخل یک فایل html نوشته و توسط مفسر کد یعنی مرورگر ( Browser ) لود کرد. شما می توانید با استفاده از این خط در یک فایل html مقادیر مربوط به جاوا را لود کنید.

ادامه مطلب

ناحیه کاربری