تغییر نام فولدر administrator در جوملا

قطعاً برای شما هم بارها پیش آمده است که وب سایتی را با جوملا طراحی می کنید ولی قصد دارید تا اثراتی را که نشان دهنده جوملا بودن وب سایت است از بین ببرید در این مقاله سعی داریم به بررسی راه های متفاوت از بین بردن این مسئله بپردازیم که مهم ترین آن ها تغییر مسیر دسترسی به کنترل پنل می باشد.

ادامه مطلب

دامنه چیست؟

ابتدایی ترین مسئله برای ساخت و بنیان نهادن یک وب سایت فراهم کردن بستر این کار می باشد در واقع شما نیاز به یک فضا برای انتقال فایل های سایت خود هستید و همچنین نیاز به یک نام دارید تا با بیان کردن آن نام وب سایت خود را فراخوانی کنید به فضای مورد نیاز هاست یا فضای میزبانی و به نام دامنه یا دامین گفته می شود.

ادامه مطلب

بازی با رازهای گوگل

بعید به نظر می رسد کسی با موتور جستجوی گوگل آشنایی نداشته باشد مخصوصا که آن فرد در عرصه طراحی صفحات وب مشغول به کار باشد! اما بعید به نظر می رسد کسی تمامی رازهای این موتور جستجو را بداند که این رازها باعث سرگرمی و گذران وقت ارزشمند شما خواهد شد! پیشنهاد می کنیم در ادامه

ادامه مطلب

طراحی صفحه اول سایت

صفحه اول سایت شما مهمترین صفحه وب سایت شما به حساب می آید. اولین اولویت یک کاربر در هنگام ورود به یک سایت صفحه اول آن سایت است ، بنابراین صفحه اول سایت شما بایستی تاثیر لازم را بر روی کاربر و مخاطب بگذارد اگر در این مرحله موفق نشوید احتمال دارد کاربران دیگر به سایت شما مراجعه نکنند.

ادامه مطلب

نکات طراحی وب

آیا به این موضوع فکر کردید که وب سایت ها تا چه حد اصول طراحی را رعایت می کنند؟ بیش از 80 درصد از وب سایت ها توجه ای به این مسئله ندارند و تنها به پر کردن وب سایت خود از اطلاعات تکراری می پردازند. مواردی که در این متن به آن اشاره می کنم نقش مهمی در تعیین استاندارد یک وب سایت دارد.

ادامه مطلب

ناحیه کاربری