تغییر سرور هاست لینوکس داخل ایران

ضمن تبریک سال 1395 خدمت کلیه عزیزان و مشتریان گرامی، مجموعه طراحی وبر به اطلاع می رساند به منظور بهبود عملکرد سرور هاست لینوکس داخل ایران و جلوگیری از افزایش سالانه هزینه سرویس میزبانی اقدام به تغییر سرور کرده ایم بر همین اساس IP سرور جدید را جهت تنظیم درگاه های بانکی و نماد اعتماد الکترونیکی خدمت شما عزیزان در انتهای این پیام قرار داده ایم ، لطفاً در صورت بروز هرگونه اختلال در امر سرویس دهی با شماره های موجود در وب سایت یا اکانت تلگرام و یا ایمیل با ما تماس حاصل فرمایید.

* در صورتی که از هاست نامحدود استفاده می کنید تغییر در مشخصات سرویس شما به وجود نخواهد آمد.

شناسه جدید سرور : 185.55.227.11

قطعی سرویس های میزبانی لینوکس داخل ایران

متاسفانه به علت تغییراتی در بهبود عملکرد سرور ، کلیه سرویس های میزبانی لینوکس در تاریخ چهارشنبه 30 دیماه 1394 از ساعت 15 قطع گردیده است.

ضمن سپاس بابت شکیبایی شما مشتریان گرامی به اطلاع می رساند به زودی این مشکل برطرف خواهد شد و به مدت قرارداد شما یک روز اضافه می گردد.

اکنون سرویس های میزبانی در دسترس می باشند.

 

ارتقا به جوملا 3

با توجه به منسوخ شدن جوملا 2.5 در 31 دسامبر 2014 ، به کلیه مشتریان محترم پیشنهاد می گردد هرچه سریعتر نسبت به ارتقا و آپگرید وب سایت طراحی شده با جوملا خود اقدام نمایند.

در صورت عدم آپگرید به نسخه 3.5 از جوملا هر گونه مشکل پیش آمده بر عهده صاحب وب سایت می باشد و این مجموعه پشتیبانی از وب سایت هایی که اقدام به آپگرید نکرده اند نخواهد داشت ، شایان ذکر است که مجموعه طراحی وبر پیشنهاد ویژه ای به منظور به روز رسانی وب سایت جوملایی شما دارد برای اطلاع از شرایط این پیشنهاد با ما تماس بگیرید.

راه اندازی وب سایت جدید

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی شما مشتریان گرامی، به اطلاع می رساند وب سایت جدید راه اندازی گردید.

در وب سایت جدید سعی بر پوشش جامع نیازهای شما عزیزان بوده است ، البته بخش هایی از وب سایت همچنان در حال تکمیل شدن می باشند.

منتظر شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما در مورد بهبود عملکرد وب سایت و گزارش ایرادات احتمالی خواهیم بود.

ناحیه کاربری