درباره ما

تاریخچه

فعالیت های ما در واقع از سال 1384 آغاز گردید اما نام وبر را در سال 1392 برای این مجموعه انتخاب نمودیم ، مجموعه ای که اعضای آن افرادی جوان و برخلاف تصور عموم دارای تجربه حرفه ای برخورد با مشتری و انجام طراحی وب سایت می باشند.
فعالیت اولیه مجموعه طراحی وبر تحت عنوان bezi بود که در زمان خود وب سایتی فروشگاهی و یکی از بزرگان فروشگاه آن زمان بود تا اندازه ای که رقیبی برای دیجی کالا به شمار می رفت و در آن زمان وب سایت bezi دارای پیج رنک 4 بود که در میان وب سایت های فارسی به استثنای تعدادی انگشت شمار بالاترین مقدار بوده است.
پس از تغییر وضعیت، این مجموعه اقدام به همکاری با شرکت های خردی همچون تورانیان و زیلو نمود تا زمانی که به صورت مستقل در سال 1392 با توجه به وضعیت بازار تصمیم به استقلال گرفت و تحت عنوان مجموعه طراحی وبر شروع به فعالیت کرد.

هدف از ایجاد

در طی سال هایی که از تجربه ما در زمینه طراحی وب سایت و گرافیک می گذرد چندین نکته مهم بود که به منظور بهبود آن ها هدف گذاری کرده ایم :
  • کوتاه کردن دست واسطه ها از تعیین قیمت گذاری و توجه به برنامه نویس اصلی وب سایت
  • ارتقا سطح گرافیکی وب سایت ها در کنار ایجاد عملکرد مورد انتظار مشتری
  • تعریف دوباره پشتیبانی وب سایت و بازنگری در سیاست های رایج در پشتیبانی از وب سایت ها
  • کاهش زمان طراحی وب سایت و تعیین واقعی هزینه طراحی وب سایت
  • استفاده از استعدادها و پرورش آن ها در جهت بهبود ارائه خدمات طراحی به کلیه شرکت ها و سازمان های موجود
  • ارتباط مناسب با مشتری و افزایش سطح دانش مشتری در جهت درک هرچه بهتر مسائل مربوط به طراحی وب سایت
امیدوار هستیم تا با رسیدن به اهداف بالا نه تنها مجموعه طراحی وبر بلکه کلیه همکاران ما بتوانند عملکردی بهتر از قبل و در شان شرکت ها و سازمان هایی که امور طراحی آن ها را انجام می دهند داشته باشند.

بیوگرافی اعضا


مدرک کارشناسی مکانیک را در سال 1391 از دانشگاه علم و صنعت ایران و مدرک کارشناسی ارشد مکانیک را از دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات در سال 1394 دریافت نمودم. در سال های 1382 ، 1383 و 1384 با شرکت در مسابقات مهارت ملی در رشته های تکنولوژی اطلاعات و طراحی صفحات وب و امنیت اطلاعات توانستم در مراحل شهری ، استانی و کشوری مقام های ممتاز را کسب کنم و همچنین در سال 1383 دیپلم افتخار معادل با لیسانس IT را کسب نمودم.
در سال 1391 پس از 7 سال کار و کسب تجربه در زمینه طراحی وب سایت اقدام به تحصیل در دوره های CIW در مجتمع فنی تهران نمودم و با کسب درجات عالی این دوره ها را به پایان رساندم.
در طی این مدت با شرکت ها و مراکز آموزشی بسیار همکاری داشته ام که از جمله می توانم به دانشگاه علم و صنعت ایران ، دانشگاه صنعتی اراک ، مجتمع فنی تهران نمایندگی اراک و شرکت ایده الفبای برتر اشاره کنم.

گواهینامه ها و مدارک

02
03
05
06
08
14
15
16
17
18
19

تقدیرنامه ها

01
04
07
10
11
12
13

ناحیه کاربری