تبلیغات گوگل (AdWords)

مهم ترین هدف از داشتن یک وب سایت دیده شدن آن توسط مخاطبین موضوع وب سایت می باشد، بر اساس آخرین بررسی های انجام شده در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر بیشتر جستجوهای کاربران توسط موتور جستجوگر گوگل اتفاق می افتد بر همین اساس اگر بعد از طراحی وب سایت ، شما در صفحه اول و در نتایج بالای صفحه نباشید می توان گفت سهمی از بازدید ها نخواهید داشت بایستی توجه داشته باشید که بیشترین حجم بازدید وب سایت ها از طریق موتورهای جستجو می باشد. مجموعه طراحی وبر افتخار دارد تا امکانی شگفت انگیز را که سال ها وجود داشته است و شاید شما از آن غافل بوده اید را به شما معرفی کند این امکان که توسط شرکت گوگل بدون هیچ گونه واسطه ای ارائه می شود تبلیغات گوگلی یا Google AdWords نام دارد.

تبلیغات گوگل به شما این امکان را می دهد تا در ازای پرداخت مبلغی مشخص در کلمه یا عبارت مورد نظر خود در صفحه اول گوگل و در بالای سایر نتایج دیده شوید، در این خدمت قیمت هر کلمه توسط گوگل مشخص می شود و شما می توانید با استفاده از جدول تعرفه پایین اقدام به خرید اعتبار نمایید. این نوع از تبلیغ قطعاً در سئو یا همان بهینه سازی وب سایت شما تاثیر خواهد داشت و باعث افزایش فاکتورهای Impression و CTR می شود و به مرور بدون استفاده از تبلیغات نیز وب سایت شما در صفحه اول قرار خواهد گرفت.

  کسب و کارهای کوچک کسب و کارهای متوسط کسب و کارهای بزرگ کسب و کارهای بزرگ کسب و کارهای بزرگ
قیمت هر پکیج 280.000 تومان 490.000 تومان 1.480.000 تومان 2.449.000 تومان 4.699.000 تومان
نوع پکیج 50 دلار 100 دلار 300 دلار 500 دلار 1000 دلار
هزینه راه اندازی رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
هزینه نمایش رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
مدت نمایش نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
گوگل فارسی
هزینه هر کلیک (CPC) حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت حداقل 1 سنت
تعداد کلمات کلیدی نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
Ad sitelink
حداکثر ورود کاربر 5,000 10,000 20,000 50,000 100,000
گزارش آنلاین مصرف
مشاوره اختصاصی
هاست و دامین رایگان

 

 در صورتی که امکانات بیان شده در پکیج های تبلیغات گوگل (Google AdWords) مناسب شما نمی باشند و یا نیاز به امکانات بیشتری دارید می توانید با استفاده از فرم استعلام قیمت و یا تماس با ما از هزینه طرح مورد نظر خود مطلع شوید.

ناحیه کاربری